Разлика помеѓу преработките на „ЦЕРН“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: bs:CERN
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Organization)
с (Бот Додава: bs:CERN)
[[bg:CERN]]
[[bn:সের্ন]]
[[bs:CERN]]
[[ca:Organització Europea per a la Recerca Nuclear]]
[[cs:Evropská organizace pro jaderný výzkum]]
86.434

уредувања

Прегледник