Разлика помеѓу преработките на „ЦЕРН“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Organization
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Organization)
{{Инфокутија за организација
{{Infobox Organization
|name=Европска организација за<br /> нуклеарни испитувања<br /><small>European Organization<br />for Nuclear Research</small><br /><small>Organisation Européenne<br />pour la Recherche Nucléaire</small>
|image = CERN logo.png
941.847

уредувања

Прегледник