Лагуна Брава: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox lake
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox lake)
{{Инфокутија за езеро
{{Infobox lake
| lake_name = Лагуна Брава <br />Laguna Brava <br />Yolnabaj
| image_lake = yolnabaj2.jpg
941.847

уредувања

Прегледник