Разлика помеѓу преработките на „Совет за безбедност на ООН“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
с (Бот Менува: lt:Jungtinių Tautų Saugumo Taryba)
[[la:Concilium Salutis]]
[[lb:Sécherheetsrot vun de Vereenten Natiounen]]
[[lt:Jungtinių Tautų Saugumo tarybaTaryba]]
[[ms:Majlis Keselamatan Pertubuhan Bangsa-Bangsa Bersatu]]
[[my:ကုလသမဂ္ဂ လုံခြုံရေးကောင်စီ]]
46.384

уредувања

Прегледник