Прејди на содржината

Харалампие Поленаковиќ: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
{{reflist}}
 
{{Никулец за биографија}}
{{биог-никулец}}
 
[[Категорија:Македонски академици]]
941.847

уредувања