Категорија:Никулци за Филипините: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: Промена на шаблон: КатНик
с (Бот Додава: ro:Categorie:Cioturi Filipine)
с (Бот: Промена на шаблон: КатНик)
{{Категорија за никулци
{{КатНик
| статија = [[Филипини]]те
| новникулец = Филипини-никулец
941.847

уредувања

Прегледник