Разлика помеѓу преработките на „Папа Адријан VI“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope
с (Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за папа |
{{Infobox Pope |
English name = Hadrianus VI |
image = [[Податотека:Hadrian VI.jpg|180п]]|
941.847

уредувања

Прегледник