Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј XI“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец
с (Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец)
 
{{Папи}}
{{Никулец за папа}}
{{Папа-никулец}}
 
[[Категорија:Папи|И]]
941.847

уредувања

Прегледник