Разлика помеѓу преработките на „Јовица Тасевски - Етернијан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
(Информација за награда)
{{DEFAULTSORT:Тасевски, Јовица}}
 
[[Категорија:Македонци|ТСкопјани]]
[[Категорија:Македонски писатели]]
[[Категорија:Македонски поети]]
[[Категорија:Поети од Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски книжевни критичари]]
 
[[Категорија:Македонска литература]]
 
[[bg:Йовица Тасевски - Етерниян]]

Прегледник