Разлика помеѓу преработките на „Папа Адријан VI“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 26 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ru:Адриан VI
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: ru:Адриан VI)
[[pt:Papa Adriano VI]]
[[ro:Papa Adrian al VI-lea]]
[[ru:Адриан VI (папа римский)]]
[[sk:Hadrián VI.]]
[[sr:Хадријан VI]]
58.155

уредувања

Прегледник