Прејди на содржината

Висла: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: yi:ווייסל
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: yi:ווייסל)
[[tr:Vistül]]
[[uk:Вісла]]
[[yi:ווייסל]]
[[zh:维斯瓦河]]
46.384

уредувања