Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: krc:1772 джыл
[[kn:೧೭೭೨]]
[[ko:1772년]]
[[krc:1772 джыл]]
[[ksh:Joohr 1772]]
[[la:1772]]
58.155

уредувања

Прегледник