Прејди на содржината

Цветко Узуновски: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bg:Цветко Узуновски)
с (Бот: козметички промени)
[[Категорија:Учесници во Шпанската граѓанска војна|Узуновски]]
[[Категорија:Партизани|Узуновски, Цветко]]
[[Категорија:делегатиДелегати на Првото заседание на АСНОМ]]
 
[[Категорија:делегати на Првото заседание на АСНОМ]]
 
[[Категорија:Ресенчани]]
 
[[Категорија:Царев Двор]]
 
941.847

уредувања