Ставрополски Крај: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
! colspan="2" align=center bgcolor="#FFDEAD" |Ставрополски крај
|-
| style="vertical-align: middle;" |[[СликаПодатотека:Flag of Stavropol Krai.png|200п|Знаме на Ставрополскиот крај]]
| style="vertical-align: middle;" | [[СликаПодатотека:Coat of Arms of Stavropol kray.png|100п|Грб на Ставрополскиот крај]]
|-
! colspan="2" align="center" | =[[СликаПодатотека:Map of Russia - Stavropol Krai (2008-03).svg|220п|Позиција во Русија]]
|-
|+<font size="+1">'''Јужен федерален округ во Русија '''</font>
941.847

уредувања

Прегледник