Разлика помеѓу преработките на „МРТ 2“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox TV channel
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox TV channel)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за ТВ канал
{{Infobox TV channel
| name = МТВ 2
| logofile = mtv2_logo.gif
941.847

уредувања

Прегледник