Разлика помеѓу преработките на „Раул Гонсалес“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Фудбалер
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Фудбалер)
{{Инфокутија Фудбалерза фудбалер
| име = Раул
| слика = [[Податотека:Raul Gonzalez 10mar2007.jpg|200px]]
941.847

уредувања

Прегледник