Разлика помеѓу преработките на „Луј-Филип“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Monarch
с (Бот Менува: en:Louis-Philippe I, King of the French)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Monarch)
{| align=right <!-- {{lts|Infobox_Monarc
}} this is 280 px wide --->
| {{Инфокутија за монарх
| {{Infobox_Monarch
| name =Луј-Филип
| title =Крал на Французите
941.847

уредувања

Прегледник