Разлика помеѓу преработките на „Рафаел Алберти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Писател
с (Бот Додава: bg:Рафаел Алберти; козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Писател)
{{Инфокутија за писател
{{Писател
| name = [[Податотека:Златен венец.svg|20px]] Рафаел Алберти
| image =
941.847

уредувања

Прегледник