Марулево (Горноџумајско): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија за села во Пиринска Македонија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Пиринска Македонија)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија за села во Пиринска Македонија)
 
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија за селасело во Пиринска Македонија|
| слика мапа=
| име=Марулево
941.847

уредувања

Прегледник