Прејди на содржината

Дебочица: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Пиринска Македонија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Пиринска Македонија)
 
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Селаза села во Пиринска Македонија|
| слика мапа=
| име=Дебочица
941.847

уредувања