Разлика помеѓу преработките на „The Who“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница; козметички промени)
с (Бот: козметички промени)
The Who се вклучени во Холот на рокенрол славата во 1990 година.
{{Музика-никулец}}
{{commonscat|The Who}}
 
[[Категорија:Британски музички групи]]
941.847

уредувања

Прегледник