Разлика помеѓу преработките на „790“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Брише: ca:790)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
== Починале ==
*
{{commonscat|790}}
 
[[Категорија:8 век]]
941.847

уредувања

Прегледник