Разлика помеѓу преработките на „113“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: pa:੧੧੩)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
== Починале ==
*
{{commonscat|113}}
 
[[Категорија:2 век]]
941.847

уредувања

Прегледник