Прејди на содржината

Сејмени (навивачка група)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Лого на навивачката група Сејмени

Сејмени е навивачка група на фудбалскиот клуб Осогово од Кочани.

Навивачката група е формирана во 1986 година. Со помали и поголеми осцилации, таа константно има членови кои верно го следат својот клуб на сите натпреварувања.

Дел од навивачката група Сејмени

Наводи[уреди | уреди извор]


Надворешни врски[уреди | уреди извор]