Свети Никола (појаснување)

Од Википедија — слободната енциклопедија

Свети Никола може да се однесува на:

Светци[уреди | уреди извор]

Градови[уреди | уреди извор]

Села[уреди | уреди извор]

Тврдини[уреди | уреди извор]

Поврзано[уреди | уреди извор]