Разговор со корисник:Vk 1

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Попис 2016?[уреди извор]

Не постои попис од 2016 година. Ве молам да не вметнувате измислени податоци. Поздрав - Виолетова (разговор) 11:44, 19 јануари 2017 (CET)

Кога ке има потпис

Одбокириме тогаш ок

На два часа те блокирав, доволно за да ти помине желбата за вандализам :) - Виолетова (разговор) 11:51, 19 јануари 2017 (CET)

Ти Што Уредуваш

Кликни во мои придонеси, ќе видиш што уредувам. Поздрав - Виолетова (разговор) 11:54, 19 јануари 2017 (CET)

Масовен внес[уреди извор]

Очигледно си истиот корисник од претходно на кого веќе јасно му укажавме дека не чини да има табели за население во целосно уредени статии, особено за преспанските села, па така одмори си три дена и размисли што правиш, зашто не планирам да се расправам со вас. Гледајте што правите пред да смените нешто. --Ehrlich91 (разговор) 19:02, 29 јануари 2017 (CET)