Разговор со корисник:Velichovskas

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Glam Macedonia mk.svg Оваа статија е создадена од членови на Вики клубовите во Македонија. Ако сакате да станете член на овој проект, ве молиме посетете ја страницата на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.


Трунко[уреди извор]

Здраво. Сакам само ти кажам дека статијата со име „Труп“ не е избришана, туку преместена како „Трунко“. Поздрав--Никола Стоіаноски 11:15, 9 септември 2018 (CEST)