Разговор со корисник:Tanaskoska10

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Здраво

Наградени сте![уреди извор]

Original Barnstar Hires.png Општа награда
Thank you for your inspiring work on Wikipedia! :) Asaf (WMF) (разговор) 14:03, 10 октомври 2019 (CEST)Одговори[одговори]