Разговор со корисник:Prilepnet

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Добре дојде!

Здраво, Prilepnet, и добре дојде на Википедија! Благодарам за Вашите придонеси. Се надевам дека Ви се допадна проектов и дека одлучивте да останете. Еве неколку страници кои можеби ќе Ви се најдат како корисни:

Се надевам дека ќе уживате во уредувањето овде и во тоа што сте Википедијанец! Ве молам потпишувајте ги Вашите пораки на разговорните страници со внесување на четири тилди (~~~~); ова автоматски ќе го внесе Вашето корисничко име и датумот. Ако Ви треба помош, видете ја страницата Википедија:Прашања, прашајте ме мене на мојата страница за разговор, или поставете го прашањето на оваа страница, а потоа ставете {{помош}} пред прашањето. Уште еднаш, добре дојде! --Kolega2357 (разговор) 15:57, 30 април 2013 (CEST)

Јас сум Горан Стојаноски, администратор на бесплатниот интернет клуб на МИОА од Прилеп -Prilepnet (разговор) 19:47, 11 мај 2013 (CEST)

asdsadsa[уреди извор]

ӐӁҙӟԂӜА --Bitolanet (разговор) 12:25, 22 мај 2013 (CEST)