Разговор со корисник:Maverik~mkwiki

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето


Вашата сметка ќе биде преименувана[уреди извор]

04:44, 18 март 2015 (CET)

Направено е преименување[уреди извор]

22:48, 21 април 2015 (CEST)