Разговор со корисник:BuhaM

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

здраво, имам понуда за вас[уреди извор]

здраво, дали знаевте за нашата хумористична вики mk.neciklopedija.org/wiki 212.35.169.233 (разговор) 13:59, 26 ноември 2022 (CET)Одговори[одговори]

Жао ми је, али не могу да комуницирам са нерегистрованим уредницима. Чини ми се неетички. BuhaM (разговор) 15:52, 26 ноември 2022 (CET)Одговори[одговори]