Разговор со корисник:Brainmachine/2008 предлог за редизајн на главната страница

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ова е одлична идеја за главната страница. Браво мајсторе :-) Boyan 13:32, 4 септември 2008 (UTC)

Couldn't agree more... --Виктор Јованоски 09:51, 6 септември 2008 (UTC)

Коментар  Ова е последната ревизија од моја страна - финална верзија. Сега чекам да проработи ВП:ВЕСТИ, па го давам овој предлог на гласање. --Brainmachinewtf? 15:37, 14 септември 2008 (UTC)
Супер е.--Kiril Simeonovski 09:32, 16 септември 2008 (UTC)