Разговор со корисник:79.125.216.58

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

2008[уреди извор]

2008, март[уреди извор]

2008, 2 март[уреди извор]

Вие или некој друг кој ја користи IP адресата 79.125.216.58, креирал нова статија насловена како Наркоманија, која не е викифицирана и категоризирана. --brest 15:38, 2 март 2008 (UTC)