Разговор со корисник:2602:301:7719:A3A0:697D:7387:E5A7:3CBB

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Лив и Мади[уреди извор]

Yes. Лив и Мади. That would be the appropriate title. Cheers --Б. Јанкулоски (разговор) 17:46, 7 октомври 2014 (CEST)

Well, whose were not transcriptions, but mere transliterations. Here is how it would be: (Hollywood Arts (probably to be left as it is).

Тoри Бера (Виктори Џастис) и нејзината сестра Трине Бера (Даниела Моне) исто така се примени во Holywood Arts, но немаат никаков талент. Тука се и глумците Аван Хогија, Елизабет Гилјез (неговата девојка), Адријана Гранде, Леон Томас и Мет Бенет. Премиерата е прикажана на 27 март 2010 г.