Разговор за шаблон:Страница за разговор

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Се надевам дека овој шаблон ќе се издржи самиот себеси.:))--Kiril Simeonovski (разговор) 13:21, 13 септември 2009 (UTC)