Разговор за шаблон:Оскар

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ова треба да се преведе што е можно побрзо, ако не ќе треба да се избриши. -{админинстратор}- Ambox question.svg гитардемон 00:02, 8 март 2009 (UTC)