Разговор за шаблон:Инфокутија Град во Австрија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Bjankulovski што е проблемот? Зошто го измени целиот шаблон? Беше одличен ! Tомица1111 (разговор) 1111tomica