Разговор за шаблон:Добредојдовте

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Using this!

Type {{Добредојдовте}}--~~~~ if you want to greet someone newcome in Macedonian Encyclopedia!

Види тука

--Р ашоAero-stub img.svg 15:09, 18 март 2009 (UTC)

у нисам видео тука какво сам јајце :)--Serbianboy (разговор) 15:59, 18 март 2009 (UTC)

Nema veze, bitna je želja za pomoć--Р ашоAero-stub img.svg 16:15, 18 март 2009 (UTC)