Разговор за шаблон:Брзо бришење

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Не треба да има посебен шаблон за бришење, а посебен за брзо бришење? --FlavrSavr (разговор) 20:45, 18 март 2009 (UTC)