Разговор за предлошка:Содржина

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Bad link[уреди извор]

The link to the Философија category should be changed to Категорија:Философија. Robin des Bois ♘ 20:56, 7 февруари 2007 (UTC)

OK, I've done that. Boyan 21:14, 7 февруари 2007 (UTC)
Thanks. Robin des Bois ♘ 22:44, 9 февруари 2007 (UTC)