Разговор за предлошка:Разоткривање

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Мора да го скратиме текстот зашто не изгледа многу добро кога ќе се постави во статија --Виктор Јованоски 18:49, 16 мај 2007 (UTC)