Разговор за предлошка:Нов корисник

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Нели е граматички правилно да се пишува „впишете нешто за Вас“? --203.221.86.204 (разговор) 11:35, 2 декември 2008 (UTC)

Мислам, барем стилски звучи поубаво. --203.221.86.204 (разговор) 11:53, 2 декември 2008 (UTC)

Започнете разговор за Предлошка:Нов корисник

Започни разговор