Прејди на содржината

Разговор за предлошка:Наведена мрежна страница/doc

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

It is probably safe to remove from TemplateData all the parameters that the local wiki is not using, if any. --Elitre (WMF) (разговор) 11:32, 16 мај 2017 (CEST)[одговори]