Разговор за предлошка:Корисник Firefox

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

The logo used before has been deleted from Commons as a derivative work. A sugested replacement logo is Fairytale firefox.png /Lokal_Profil 13:05, 25 октомври 2006 (UTC)