Разговор за предлошка:Јануари 2005

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ова треба да се види да ли е добре на македонски. Ако не, треба да се оправи брзо. --5ko 19:33, 7 Jun 2005 (UTC)