Разговор за категорија:Телевизиски серии по земја

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Ај, ако може категоријава да се премести во името Телевизиски серии по држава. Дека држава е правилно (така мислам, а не земја). Макс(разговор) 15:38, 6 март 2009 (UTC)

Започнете разговор за Категорија:Телевизиски серии по земја

Започни разговор