Разговор за категорија:НОБ

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа категориjа само за НОБ на Македониjа ли е или целосно за Југославија? --Стан (разговор) 09:12, 2 август 2009 (UTC)