Разговор за категорија:Музика

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

е сега вака[уреди извор]

јас направив нешто мислам корисно, а ако не... епа застрелајте ме! :) ги преправив сите сортирања од латинични во кирилични (сакам да кажам Rammstein се наоѓа под Р - кирилица а не R - латиница) епа сега би било убаво сите да прават така за полесна референца... малку чудно е но тоа е тоа личи шарено премногу ако има и кирилица и латиница и ајде сега ако треба грчка музика и грчки букви... итс гана би џаст ту мач... :) иначе литературно почнав да се изразувам (на википедија само)