Разговор за Портал:Тибет

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

За бојата[уреди извор]

Кирил, ако немаш проблем, погледни го францускиот портал за Тибет, мислам дека е прекрасен, или пак чешкиот :- )--Raso mk 21:34, 7 септември 2008 (UTC)

Навистина се прекрасни, но мислам дека со оглед на бројот на статии со кои располагаме ќе извлечам максимум и ќе го направам во тој контекст подобар.--Kiril Simeonovski 21:55, 7 септември 2008 (UTC)
Ма нека биде црвено....ќе ги напишеме. Седи раат--Raso mk 22:00, 7 септември 2008 (UTC)