Разговор за Портал:Азија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Кирил, што викаш за оваа слика Image:Asia satellite plane shaded.jpg. Подобра е за на порталот--Raso mk 18:04, 21 август 2008 (UTC)

Отпрвин, токму таа ја ставив, но мислев дека не изгледа на мапа, па ја сменив. Сега е слично како и на Портал:Европа, но ако сакаш може да ја ставиме во Избрана слика.--Кирил Симеоновски 18:55, 21 август 2008 (UTC)
За избрана не е. Има премногу добри слики за избрани...--Raso mk 18:57, 21 август 2008 (UTC) Ок е и вака